Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Odmítnout vše můžete zde.
Úvod » Vitamíny a doplňky pro psy » Kloubní výživa » Hyalchondro DC plus 1x120ml
Hyalchondro je speciálně určený k podpoře správného vývoje a funkce pohybového aparátu u všech plemen psů.
Používá se při zvýšených nárocích na pohybový aparát psů v období růstu, při výcvikové nebo pracovní zátěži, po úrazech k podpoře a obnově funkce pohybového aparátu. Vhodné je použití přípravku i u starších psů a u psů v období rekonvalescence po zranění nebo v období po prodělaném kloubním zákroku či operaci. Přípravek obsahuje nejvyšší koncentraci kyseliny hyaluronové a chondroitin sulfátu v denní dávce za nejvýhodnější cenu na trhu.
Doporučujeme zejména:
Složení:
Hyaluron – chondroitin - komplex, invertní cukr se sníženým glykemickým indexem (glukóza, fruktóza), vitamín E (jako octan DL-alfa tokoferolu), mangan (jako síran manganatý, monohydrát), stabilizátory.
Výživové hodnoty ve 100 ml:
HCK - 5 500 mg
Chondroitinsulfát - 4 950 mg
Kyselina hyaluronová - 550 mg
Energetická hodnota - 690 KJ/162 kcal
Bílkoviny - 0
Tuky - 0
Fruktóza - 18,5 g
Glukóza - 15 g
Vitamín E - 100 mg
Mangan - 100 mg
Glukosamin - každý gram hyaluronové kyseliny uvolňuje až 450 mg glukosaminu.
Doporučené dávkování:
Do 10 kg - 1 ml/den
10 - 30 kg - 2 ml/den
30 - 50 kg - 3 ml/den
50- 70 kg - 4 ml/den
Jednorázově před krmením nebo spolu s krmením po dobu 30 dní nepřetržitě.
Zvláštní upozornění:
PŘÍPRAVEK NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ DOPINGOVÉ LÁTKY!
Není určeno pro potravinová zvířata.
Před použitím protřepat. Zákal není na závadu.
Pouze pro zvířata.
2019 - © www.silverhorse.cz - NERA-Team s.r.o., Příkop 843/4, 602 00 Brno. Všechna práva vyhrazena