Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Odmítnout vše můžete zde.

Dopravci

Výsledek obrázku pro dpd logo

Výsledek obrázku pro dpd uloženka


Úvod » Vitamíny pro koně » Dýchací potíže a alergie » Winergy Ventil-ate 2,8kg


        

Winergy Ventil-ate 2,8kg

Momentálně není skladem

 

Číslo produktu: 134
naše cena bez DPH: 1 214 Kč
naše cena s DPH (15 %):
1 396 Kč

PLÍCE KONÍ CHOVANÝCH VE STÁJI JSOU OHROŽENY!

CO JE WINERGY VENTIL-ATE?

Winergy Ventil-ate je kvalitní granulovaný doplněk stravy. Je vědecky prokázáno,
že podporuje vlastní obranyschopnost plic a celého dýchacího systému koně. Jeho exkluzivní složení poskytuje efektní podporu prostřednictvím specifické kombinace antioxidantů( Vitamin C, Vitamin E, selen ) a unikátní směsí ingrediencí  ( sušené bylinky a koření,
česnek, rozmarýna, muškátový oříšek )

VÝZNAM ZDRAVÝCH PLIC

Správná funkce dýchacího systému je životně důležitá pro celkové zdraví a pohodu každého koně. Dokonce i drobné respirační problémy mohou mít fatální vliv na psychiku koně a jeho výkony. Kůň v klidu vdechuje přes 70 000 litrů vzduchu denně. Při práci mnohem více. Proto je nezbytné, aby schopnost dýchání nebyla omezena.

PROČ MÁ USTÁJENÍ VLIV NA ZDRAVÍ DÝCHACÍHO SYSTÉMU?

V typických stájových podmínkách kůň inhaluje v každém dechu přes 12 milionů částic, včetně prachu, plísní, alergenů a dráždivých částic. Ve špatně větraných  stájích, při nižší kvalitě píce nebo podestýlky je tato situace mnohem horší.

ANTIOXIDANTY - PŘÍRODNÍ OBRANA?

Antioxidanty jsou klíčovou součástí přirozené obranyschopnosti a pomáhají udržovat zdraví dýchacího ústrojí. Vitamin C byl identifikován jako nejdůležitější antioxidant v tekutině plícní výstelky. Nachází se zde v 20 - 30ti násobném množství než ostatní antioxidanty. Pouhé doplňování vysokého množství vitaminu C ( nebo nevyvážená směs antioxidantů ) však může vést k nerovnováze a snížení antioxidační kapacity a situaci ještě zhoršit.

Rozsáhlé studie publikované ve Welthamu® ve spolupráci s Animal Health Trust v Newmarketu dokázaly, že za pouhé 4 týdny podávání přípravku Ventil-ate® se u koní významně zvýšila hladina antioxidantů.

Winergy® Ventil-ate® je jedničkou na britském trhu mezi doplňky podporující dýchání a to z důvodu, že jeho účinnost a bezpečné užívání jsou vědecky podloženy.

Nezávislá recenze produktu Winergy® Ventil-ate® v anglickém jazyce zde.

 

SLOŽENÍ:

sušené rostliny rodu Brassica, pšeničné otruby, vitamin C, pivovarské kvasnice, rostlinné oleje, vitaminy a minerály, melasa, česnek, rozmarýn, muškátový oříšek

Oleje % 16
Bílkoviny % 16
Vlíknina % 5
Vitamin E mg/kg 24 950
Selen mg/kg 10

Doporučené denní dávkování:

hmotnost koně v kg denní dávka v g
do 450 50
do 600 100
nad 600 150

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.